Staré overené skladby v podaní aktuálnych mladých interpretov nie sú na Slovensku ani vo svete žiadnou novinkou. Dôvod, prečo po nich speváci aj kapely tak často siahajú, je jednoduchý –  takmer vždy so sebou prinášajú úspech. Rádio Expres sa tak rozhodlo do nového šatu obliecť piesne Karola Duchoňa.

Medzi najväčšie skladby legendárneho speváka Karola Duchoňa patria Čardáš dvoch sŕdc, V slovenských dolinách, Mám ťa rád, Vzdialená alebo Primášovo srdce. Ak vám aj tieto názvy nič nehovoria, keď sa do nich započúvate, určite sa vám budú zdať povedomé, pričom v týchto dňoch dostávajú vďaka rádiu Expres novú šancu na život, a to v podaní obľúbených slovenských interpretov.

Svetlo sveta už uzrela nová verzia Šiel, šiel, ktorú prespievala rádiová kapela Škampi. Rovnako ste už mohli počuť Čardáš dvoch sŕdc od populárneho Desmodu a výzvu nahrať pieseň Smútok krásnych dievčat s radosťou prijali aj legendárni Kandráčovci. V týchto dňoch rádio prináša pieseň Primášovo srdce – v podaní košickej kapely Peter Bič Project.

Peter Bič Project založil v roku 2010 Peter Bič, ktorý predtým pôsobil v IMT Smile. Dnes skupinu tvoria speváčka Victoria, spevák Ivo Bič, klávesák Zolo Tóth, bubeník Jozef Zimo a Vlado Čekan, ktorý hrá na basgitaru. V tomto zoskupení spolu hrajú od septembra 2016.

Pozrite si Primášovo srdce v podaní Peter Bič Project, ktoré za pár dní nazbieralo viac ako 100 000 vzhliadnutí. Je to fakt bomba!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: peterbicproject.sk/expres.sk | Foto: Instagram/peterbicproject, jankosyky, YouTube