Peter Harezník a Táňa Brunayová sa preslávili ako jeden z najsledovanejších farmárskych párikov v histórii markizáckej šou. Hoci sa svoje prvotné emócie všemožne snažili pred ľuďmi potláčať, sila veľkej lásky napokon zvíťazila. Dnes si bývalí farmári svorne užívajú pokojný život – najnovšie sa dokonca podelili aj o skvelú novinku.

Zrod vzťahu Táni a Petra si prešiel veľmi turbulentným vývojom. Počas pobytu v rybárskej osade mala totiž brunetka ešte priateľa, ktorý na ňu doma čakal. Divákom pri televíznych obrazovkách však bolo nad slnko jasné, že zdatný pracant Peter Harezník sebavedomej tmavovláske veľmi imponuje. Po skončení súťaže už dvojica city tajiť prestala a obaja svorne priznali spoločný vzťah.

Farma

Bývalí účastníci slávnej farmárskej „trojky“, ktorú kedysi založili s dobrou kamarátkou Michaelou Štefánikovou, momentálne tvoria harmonický pár. A keďže sa ani jednému z nich finančnú výhru z Farmy získať nepodarilo, rozhodli sa vybudovať si spoločný biznis. Podľa informácií televízie Markíza sa totiž Peter s Táňou pustili do rozbehnutia podnikateľských aktivít spojených s turistickým ruchom.

Začiatky spoločného biznisu

Ex-farmári by sa chceli obohatiť v oblasti prenajímania nehnuteľností. Na začiatok sa teda Harezník rozhodol ponúknuť do prenájmu aspoň svoj dom v Oravskom Podzámku, pričom Táňa má za úlohu tento biznis čo najviac propagovať. 

„Peter dom postavil sám, čiastočne mu pomáhali známi a členovia rodiny. Pôvodne ho plánoval pre vlastné bývanie, ale keďže sa nachádza v chatovej oblasti, iba kilometer od lyžiarskeho strediska, rozhodol sa ho prenajímať ako chatu,“ známa Slovenka objasnila novú situáciu. Všetko teda nasvedčuje tomu, že bývalé markizácke hviezdy to so spoločnou budúcnosťou myslia naozaj vážne a na cestu za krajšou budúcnosťou sa vybrali už teraz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Peter a Tana

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/michalea.stefanikova, Farma2018_official, YouTube