Reality šou Farma je miestom, kde vzniká množstvo krásnych a niekedy i dlhotrvajúcich vzťahov. Jasným príkladom sú aj Peter Harezník a Táňa Brunayová, ktorí sa spoznali v priestoroch mimo civilizácie pri sekulských jazerách.

Peter a Táňa zavítali do Farmy X ako dvaja neznámi ľudia. Po pár dňoch strávených na statku si však k sebe našli cestu, a tak sa ich mená čoraz viac skloňovali so slovami ako „románik“, „vzťah“ či „pomer“. Obaja súťažiaci však akékoľvek prepojenie striktne popierali, keďže mali obaja doma určité záväzky.

Čo zrejme nikto nečakal, boli zásnuby, ktoré Brunayová spolu s (ex)partnerom ohlásili len tesne po jej vypadnutí z hry. Toto radostné obdobie však netrvalo príliš dlho, po krátkom čase totiž kontroverzná tmavovláska ohlásila zrušenie príprav svadby a následný rozchod.

Po prepuknutí tejto vtedy horúcej informácie nastal v radoch divákov vidieckej šou poriadny rozruch. Žeby bol za všetkým práve kamionista Peter a ich „hráčska taktika“? Ako sa zdá, vysmiaty finalista v tom nie je až tak nevinne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Počas živého prenosu veľkolepého finále totiž obaja konečne potvrdili radostnú správu, a teda, že sa majú skutočne radi. Veríme, že im to spolu dlho vydrží napriek tomu, že svoje city museli dlhú dobu tajiť.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/Farma