Ach, tie celebrity, ako to len robia, že sú vždy také bezchybné? Tvrdý tréning, drastické diéty… a hlavne retuš fotografií. Papparazzi zachytili speváčku Katy Perry na pláži na Ibize – jej postava vám dokáže, že aj hviezdy šoubiznisu sú len z mäsa a kostí.

Médiá nám servírujú ťažko dosiahnuteľné ideály, kvôli ktorým odchádzame od zrkadla s ťažkou depresiou. Na kúpalisku ležíme obalené v osuške ako ľudské burrita, len aby si nikto nevšimol našich želatinových stehien. Spodok bikín si preväzujeme do zavinovacích sukní, aby sme skryli naše tajomstvo menom celulitída. A čo bruško? Aj vy potrebujete hneď každého ubezpečiť, že za miernu pneumatiku môžu vaše búrlivé hormóny? Celú jar ste si nenašli čas pracovať na vašom plavkovom tele a teraz sa na plavárni cítite trápne ako pri recitácii na Hviezdoslavovom Kubíne.

Dámy, nemáte sa za čo hanbiť, veď ani celebrity nie sú vždy tip-top. To, čo vidíte v časopisoch, nie je dielom samotnej hviezdy, ale skúsených retušérov. Speváčka Katy Perry je hviezda celosvetového kalibru a jej najnovšie fotografie z pláže dokazujú, že aj ona je len bežný smrteľník. Bronzová pokožka ostala vo fotografickom štúdiu a vyrysované bruško vo fitku. Na zadnej časti stehien je vidno aj obávaného nepriateľa všetkých žien – celulitídu. Na záberoch z Ibizy je úplne obyčajná žena, tak ako každá z nás.

Pozrite si Katine fotky z pláže >>>TU<<<

To, ako sa budete vo svojom tele cítiť, závisí len od vás. Milujte sa. Nepáči sa vám plochý zadoček? Vymeňte výťah za schody! Vyduté bruško? Nechajte druhý rezník vášmu manželovi. Najdôležitejšie je, aby ste sa páčili sama sebe. :)

Zdroj: The Sun | Foto: Instagram, Twitter