V Slovenskom národnom divadle patrí jeden deň v mesiaci priestor moderátorke Adele Vinczeovej a jej relácii Trochu inak, ktorú vysiela na obrazovkách RTVS. Posledne vtipná blondínka usadila do kresla Dianu Mórovú, pričom dievčatá si okrem iného trošku poklebetili aj o Jarovi Slávikovi.

Diana Mórová patrí medzi najpopulárnejšie a zároveň určite aj najkrajšie slovenské herečky. Do povedomia širokej verejnosti sa dostala predovšetkým rolou Ivanky v seriáli Panelák, s ktorou sa bude jej meno spájať už asi navždy. Didi má aktuálne od seriálov a iných televíznych projektov okrem porotcovania v Československo má talent pauzu, no v prípade relácie Trochu inak s Adelou Vinczeovou urobila výnimku.

Diana Mórová

Nevyskúšaš, nevieš

Adela na Dianu prezradila, že v jednom rozhovore s ňou čítala, že sa v živote riadi heslom „nevyskúšaš, nevieš“. Každý divák ČSMT vie, že práve toto spojenie vychádza veľmi často z úst Dianinho porotcovského kolegu Jara Slávika. A tak si moderátorka na jeho adresu neodpustila vtipný komentár.

„Ja si hovorím, že to si robí srandu alebo,“ so smiechom poznamenala blondínka, na čo sa začala smiať i herečka. „Tebe to nedošlo, však?“ dodala Adela a následne sa otočila k divákom so slovami:  „Tuto to postupne dochádza.“ Mierne zaskočená a pobavená Diana na moderátorkine poznámky radšej nereagovala, avšak Adele to nedala a neodpustila si ďalšiu iróniu. „Veď dostanš ponuku na film, povieš si nevyskúšaš, nevieš a ideš do toho,“ rozosmiala všetkých prítomných.

Jaro Slávik

Manželka Viktora Vinczeho tak s najväčšou pravdepodobnosoťu reagovala na (ne)slávnu kariéru Jara Slávika v gay filmoch pre dospelých, ktoré natáčal počas svojej mladosti. Tento moment si môžete pozrieť v priloženom videu.

 

Zdroj: rtvs.sk, Streamable | Foto: rtvs.sk, YouTube