Talentovaný spevák Adam Ďurica nás už zahrnul niekoľkými nákazlivými hitmi. Aktuálne sa môže pochváliť novým albumom s nápaditým názvom „30“, na ktorý sa jeho fanúšikovia poriadne tešili. Teraz miláčik žien prezradil zaujímavé informácie z pozadia zrodu tejto horúcej novinky.

Bývalému superstaristovi trval rozbeh kariéry po skončení speváckej súťaže trochu dlhšie, no vyplatilo sa. Jeho skladby, ako Mandolína alebo Neľutujem, sa totiž okamžite po vydaní zaradili medzi najpočúvanejšie hity a na Slovensku je aktuálne len málo ľudí, ktorým by sa tvorba Adama Ďuricu nepáčila.

Ako vznikal album?

Spevák len pred pár dňami avizoval dokončenie albumu „30“, čím potešil mnohých priaznivcov svojej hudby. Adam sa na sociálnej sieti pochválil zábermi z realizácie „dieťaťa“, pričom k jednej fotografii pridal aj originálny popis. Kým mnohí umelci väčšinou stavia na precíznu prípravu, Ďurica sa netajil faktom, že niektoré piesne vznikali za chodu.

„Nahrávanie albumu 30 bolo niečím zvláštne, pretože aj keď som do štúdia prišiel s dostatkom songov, tie najlepšie nápady sa zrodili na pľaci priamo pri jamovaní. A vtedy to spievam rovno z mobilu, aby sa zachytila tá pravá autentická atmosféra. Takéto spontánne momenty sú pre mňa najsilnejšie a mám ich najradšej,“ napísal sympatický hudobník k záberom zo štúdia. Ako sa zdá, zase raz sa môžeme tešiť na výnimočné dielo obľúbeného umelca, ktorému k vzniku dopomohla aj improvizácia. Na Adamovej novinke nájdete aj single Jazero či súčasný rádiový hit Holubička s textom speváčky Simy Martausovej.

adam durica spev

adam durica studio

Zdroj/Foto: Instagram