Obľúbená herečka Táňa Pauhofová odpočítava posledné dni do pôrodu. Pred očakávanou životnou udaloosťou si pôvabná tehuľka stihla zájsť ešte do spoločnosti, kde jej robil gardé manžel Jonatán Pastirčák.

Krásna ryšavka sa pohybuje v umeleckom svete už odmalička, a tak sa niet čomu čudovať, že patrí medzi najznámejšie a najobdivovanejšie slovenské herečky. O súkromie sa však Táňa Pauhofová na sociálnych sieťach veľmi nedelí. Jeden z najdôležitejších mužov jej života, ktorému minulý rok povedala áno, až doteraz na Táničkinom profile chýbal.

Hviezda aktuálneho seriálového trháku Výnimočná Nikol sa krátko pred pôrodom rozhodla vyjsť si za kultúrou. Spolu s polovičkou Jonatánom poctili svojou návštevu premiéru slovensko-česko-nemeckej drámy Obeť od režiséra Michala Blaška, ktorou sa pochválila aj verejnosti.

Fanúšikovia budúcej mamičky tak z príspevku mohli zistiť nielen to, že je filmová novinka výbornou snímkou, ale i to, že Táňa vyzerá stále perfektne! Okrem toho prvýkrát na jej Instagrame pristála spoločná fotka s o desať rokov mladším manželom, vedľa ktorého 39-ročná umelkyňa celá žiari!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tana_pauhofova_official