Sú populárni, majú milióny fanúšikov po celom svete a pritom úplne obyčajní. Na Instagrame sa môžete čoraz častejšie stretnúť s mnohými mladými ľuďmi, ktorí majú neraz viac followerov ako známe celebrity. Ak chcete patriť medzi nich, stačí, aby ste mali dobrý fotoaparát vo vašom telefóne, ,,fotogenické jedlo“, trochu našpúlené pery a snímku s tisíckami lajkov môžete mať ešte dnes aj vy!

Určite ste si už dávnejšie všimli, že existuje niekoľko druhov známych profilov, ktoré majú tisícky až milióny sledovateľov. Ide o účty, ktoré sú zamerané na jedlo, módu alebo kozmetiku. Tieto tri „odvetvia“ patria medzi užívateľmi sociálnej siete Instagram k tým najpopulárnejším. Ak k tomu máte ešte aj bruško ako modelka z Victoria’s Secret, váš profil bude mať o niekoľko stoviek ,,followerov“ viac. Poznáte tie najzaujímavejšie ,,instatváre“, ktoré sa v súčasnosti pomaly predierajú do sveta slávnych?

Nina Agdal

Mladá dánska modelka má na svojom konte 1,4 miliónov sledovateľov a patrične si to užíva. Každý deň pridá dve až tri fotky, či už zo svojho súkromného alebo profesijného života. Zviditeľnila sa najmä vďaka tomu, že od mája tohto roku randí s oscarovým hercom Leonardom DiCapriom. Tiež sa vôbec nečudujete, že jej Leo neodolal?

Inka Williams

Len šestnásťročná modelka Inka Williams, pochádzajúca z Bali, si na Instagrame vyslúžila veľký obdiv. Sleduje ju vyše 750-tisíc ľudí, ktorí každý deň čakajú na jej fotky z krásneho prostredia ostrova.

https://www.instagram.com/p/BLQM_wPA-2I/?taken-by=inkawilliams

Sarah Ellen

Nie všetky hviezdičky sa preslávili hlavne vďaka modelingu. Príkladom toho je aj Sarah Ellen, ktorá si za krátky čas, presnejšie za šesť mesiacov, dokázala získať obdiv mnohých ľudí. Vďaka tejto „instasláve“ bola veľmi obľúbenou súťažiacou v šou Amerika má talent, kde predviedla aj svoje spevácke nadanie.

https://www.instagram.com/p/BK5Hpy0B6Xs/?taken-by=sarah3llen

Mimi Elashiry

Krásna Mimi Elashiry patrí medzi populárnych ľudí nielen na Instagrame, ale obľúbená je aj vo svete blogerov. Písať začala dokonca skôr, ako si založila profil na sociálnej sieti s fotografiami. Mimi mnohokrát odmietli v modelingových agentúrach kvôli nízkej výške, ktorá vraj nebola dostatočná, no vďaka veľkému počtu fanúšikov si ju vzali pod ochranné krídla veľké značky, ako napríklad Victoria Secret. Mimi sa venuje aj baletu, ktorý študovala v New Yorku.

Alexis Ren

Pri pohľade na fotky tejto mladej krásky pichne nejednu z nás trocha úprimnej závisti. Kto by predsa netúžil mať taký perfektný život ako Alexis? Je mladá, krásna a za jedinú snímku dokáže zarobiť tisíce dolárov!

https://www.instagram.com/p/BLS0q2nlsxl/?taken-by=alexisren

Zdroj: Instagram