Dušan Pašek len pred mesiacom ohlásil nečakané ukončenie vzťahu s krásnou moderátorkou Miriam Kalisovou a už sa objíma s novou ženou. Keď ju ale zbadáte, zapochybujete, či nejde o samotnú Miriam!

Dušan Pašek pred mesiacom šokoval, keď ohlásil nečakaný koniec vzťahu s moderátorkou Miriam Kalisovou. Dvojica totiž vždy pôsobila maximálne zaľúbene, a preto nikto tento krok nechápal. Podľa niektorých zdrojov mala byť za všetkým záletná povaha exhokejistu, ktorý sa údajne odmietal vzdať slobodného života.

Nech je už pravda kdekoľvek, krátko po rozchode sa podarilo čitateľovi Plusky načapať Pašeka v náručí novej známosti, ktorá si podľa jeho slov prechádzku v objatí užívala rovnako ako on: „Dušan sa s danou slečnou pomaly prechádzal po uličkách Bratislavy. Držal ju okolo pliec a občas ju aj vášnivo pobozkal. Pôsobili ako čerstvo zamilovaní pubertiaci,“ prezradil detaily. Samotný Pašek ostal z informácie zaskočený až tak, že chcel čas na odpoveď. Napokon sa sám ozval a odmietol, že by mal novú priateľku. Pozrite sa však na fotky dvojice, foto >>> TU <<<, tá podoba s Miriam je priam neuveriteľná!

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram