Moderátorka Aneta Parišková si po vyhratom boji so zákernou rakovinou užíva každý nový deň plnými dúškami, a to spoločne so svojím manželom a tromi synmi. Pred pár dňami takto oslavovali známy sviatok!

V čase, keď Slováci slávia sviatok všetkých svätých, nielen za veľkou mlákou sa mnohí ľudia prezliekajú do rôznych kostýmov v spojitosti s Halloweenom. Vychýrená moderátorka žije momentálne s rodinou v Amerike – práve tam je nočná veselica v maskách veľmi populárnou.

,,Náš prvý Halloween. Chlapci si vyskúšali “Trick or treat”. Som zvedavá, čo urobia s toľkými sladkosťami,“ napísala na sociálne siete Aneta Parišková, ktorá sa s fanúšikmi podelila aj o niekoľko fotografií.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na snímkach vidieť aj známu blondínku, ktorá k spomínanej príležitosti zvolila kostým s*xy policajtky, zatiaľ čo jej manžel Miroslav Polakovič väzňa. Tri ratolesti obľúbenej blondínky vyrazili stvárať „nezbedu“ do tmavých ulíc v strašidelných maskách. Zábery z Halloweena rodiny Anetky nájdete nižšie spolu s reakciami nadšených ľudí!

Anetku a jej rodinu v maskách si môžete pozrieť — TU —

Foto/Zdroj: Instagram/aneta_pariskova_official