Populárna spevácka ikona Dara Rolins sa koncom roka spolu s dcérkou Lolou vytratila do ďalekej Indonézie. Dievčatá sa tak na viac než mesiac odpútali od všetkých starostí každodenného stereotypu. Pred pár hodinami ale obľúbená Slovenka konečne ohlásila návrat do rodnej domoviny, pričom bezprostredne po príchode to odpálila vo veľkom štýle!

Dara s Laurou prežili neuveriteľne krásnu dovolenku na ostrove Bali, odkiaľ fanúšikov pravidelne zásobovali zábermi, o akých väčšina Slovákov len sníva. Nechýbali pravidelné prechádzky po slnkom zaliatych plážach, upokojujúce meditácie či tradičné aktivity s domácimi obyvateľmi – všetky príspevky jasne svedčili o tom, že čas strávený v cudzom prostredí obidvom kráskam veľmi prospel.

Dara Rolins

Rolins však ani po návrate z exotiky nezaháľa a okamžite sa pustila do pracovných povinností. Namierila si to totiž do zasnežených Tatier, kde sa v Poprade zúčastnila Majstrovstiev Slovenska tanečného športu. A hoci sa temperamentná plavovláska prostredníctvom sociálnej siete posťažovala na počiatočné problémy s prispôsobením sa časovému posunu, aj tak zo seba dokázala vytiahnuť maximum živelnej energie.

V Poprade umelkyňa zažiarila ako skutočná hviezda a zase raz všetkým ukázala, kto je kráľovnou hudobnej scény. Po mimoriadne pokojnom režime na Bali, niekoľko hodinovom lete na Slovensko a takmer celej prebdenej noci dokázala známa speváčka znovu predviesť skvelú zábavu presne tak, ako sa na pravú popovú divu patrí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins

dara rolins Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi