Speváčka Zuzana Smatanová si získala naše srdcia (a uši) už v roku 2003 skladbou Tam kde sa neumiera. Odvtedy však prešlo mnoho rokov a sympatickú brunetku dnes zdobia jemné vrásky.

Zuzana je nadčasová skladateľka – jej pesničky nemajú dátum expirácie a obohacujú slovenskú diskografiu už niekoľko rokov. Smatanová zároveň ani nikdy nepatrila medzi hviezdičky kompezujúce „suchoty“ v hudobnej kariére vyzývavým správaním alebo imidžom – jej jedinou zbraňou je jej muzika. Za hlasom znejúcim v emotívnych skladbách, ako Horou, alebo V dobrom aj zlom, sa už ale skrýva tvár zrelej ženy, ktorú by ste možno nespoznali.

zuzana smatanová

Instagram Zuzany Smatanovej neprekypuje každodennými reportmi z jej života – speváčka si súkromie stráži a necháva si záležať na tom, aby je meno bolo serióznou značkou. Môžete si všimnúť aj to, že si na svojom profile neprivyrába a nepropaguje žiadne firmy. Jedna Zuzkina fotografia ale predsa len oči fanúšikov zaujala. Ide o detailný portrét, na ktorom brunetkinu tvár nezdobí ani kvapka makeupu, čo dokazuje i jej popis k záberu „natural“. Zuzana na ňom pôsobí skromne, striedmo, trochu placho, no taktiež unavene či strápene. Na krásku s charizmatickým úsmevom, na ktorú sme zvyknutí, sa tak vôbec nepodobá. Napriek tomu, že má Smatanová len 34 rokov, na spomínanej fotke vyzerá o dosť staršie – uhádli by ste zo snímky jej pravý vek?

Zuzana bez makeupu

zuzana smatanová bez makeupu

Zdroj|Foto: Instagram, Facebook