Mal 13, no svojimi tanečnými kreáciami by pokojne skryl do vrecka starých profíkov. Reč je o Jakubovi Resslerovi, ktorý to v roku 2010 pred porotou Česko Slovensko má talent poriadne rozbalil v štýle legandárneho Michaela Jacksona. Ako však rozkošný blondiak vyzerá dnes?

Hoci sa za tie roky v šou Československo má talent zomlelo obrovské množstvo ľudí, niektorých máme dodnes v pamäti. Jedným z nich je určite aj talentovaný Jakub Ressler, ktorý pred ôsmimi rokmi na pódiu predviedol dokonalú choreografiu na skladbu Smooth Criminal, pričom nechýbal ani Jacksonov povestný moonwalk. Porota bola z 13-ročného chlapca uchvátená a predpovedala mu veľkú budúcnosť.

Rozkošný blondiačik s náušnicou v uchu síce Talent nevyhral, no dostal sa až do semifinále, ktoré mu vraj otočilo život o 180 stupňov. Dnes už 21-ročný mladík pre Funmagazin.sk prezradil, že zrazu začal dostávať ponuky na tanečné vystúpenia, ľudia ho spoznávali a bol to fajn pocit. V súčasnosti dokonca pôsobí v Národnom divadle Brno, kde účinkuje v inscenáciách Faust a Markéta či Príhody líšky Bystrušky.

Jakub ale nerozvíja len svoj tanečný talent, pracuje totiž aj na kariére speváckej. “Chodím na hodiny spevu a snažím sa o rôzne krátke cover videá, ktoré zverejňujem na svojom Instagrame a YouTube,” uviedol bývalý finalista Talentu, z ktorého, mimochodom, vyrástal poriadny fešák!

Jakub Ressler

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jakub v ČSMT 2010

Zdroj: Funmagazin.sk | Foto: YouTube, Instagram/resslerjakub