Piata séria Česko Slovenskej Superstar priniesla množstvo talentov, ktoré sa po ukončení speváckej súťaže snažia dodnes uchytiť v hudobnom priemysle. Medzi nich môžeme rozhodne zaradiť i stále úradujúca víťazku Terezu Maškovú s novým hitom New Me, o čom si môžete prečítať viac >>TU<<.

Medzi účinkujúcich posledného ročníka patrila aj výrazná a kontroverzná Juliana. Výzor neznámeho dievčaťa prekvapil porotu natoľko, že po jej príchode do miestnosti len darmo hľadali slová. Po tom, čo predviedla svoje spevácke nadanie, dostala mladá ryšavka šancu, a teda postup do ďalšieho kola.

Juliane sa napriek obrovskej snahe prebojovať medzu TOP finalistov nepodarilo. Napriek tomu prešla počas súťaže obrovskou premenou, pričom ju mnohí televízni diváci takmer nespoznali. Čo sa však s touto výraznou postavičkou stalo po ukončení natáčania?

Bývalá superstaristka sa rozhodla z televízneho sveta nestratiť. Jej tvár totiž môžete vidieť v reláciách, ako Rodinné prípady či dokonca Súdna sieň, kde získala vedľajšiu postavu Lívie (svedok). Zdá sa tak, že okrem spevu má ryšavka prsty i v herectve, a tak je možné, že sa bude do našich obývačiek prihovárať častejšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Superstar, YouTube, TV JOJ