Rebecca Black sa zapísala do histórie internetu vďaka svojmu nezabudnuteľnému songu Friday. V roku 2011 neexistoval človek, ktorý by sa nad jej úbohým hudobným počinom nezasmial. Čiernovláska sa však poriadne vypracovala a dnes spieva TAKTO!

Rebecca odmalička milovala hudbu a venovala sa jej naplno. Tešila sa podpore svojich rodičov a najmä tomu, keď ju jedného dňa prekvapili prefosionálnym nahrávaním. Len 13-ročnej sa jej tak podarilo vydať svoj prvý song s názvom Friday. Pesnička sa internetom šírila rýchlosťou blesku a stala sa doslova virálnou. Nebolo človeka, ktorý by o Friday nehovoril – alebo lepšie povedané, nesmial sa z nej.

Keď si nadšená Rebecca prečítala všetky tie kruté komentáre od neprajníkov, rýchlo jej zmizol úsmev z tváre. Sklamaná tínedžerka preto svoju kariéru speváčky takmer zavesila na klinec, no nakoniec sa rozhodla bojovať – a oplatilo sa! Dnes by ste Rebeccu spoznali len ťažko – je z nej krásna 20-ročná slečna s poriadne vydretým zlatom v hrdle. Svoj obrovský comeback brunetka odštartovala v speváckej súťaži The Four, kde obecenstvu, ako aj porote, doslova vyrazila dych.

Nesmrteľný „hit“ Friday

Cover od Ariany Grande

Zdroj|Foto: Youtube