Nie je žiadnym tajomstvom, že herec Lukáš Hoffmann mal drogovú minulosť. O svojej závislosti otvorene hovoril a celých 12 rokov bol čistý. V roku 2018 však na verejnosť vyplávali informácie o tom, že kvôli liekom sa v ňom opäť začalo prebúdzať nutkanie siahnuť po dávke. Ako je na tom potetovaný muž dnes?

Vo verejnej facebookovej skupine Ženy si radia si dámy zaspomínali a v komentároch zdieľali svoje zistenia o seriálovom aktérovi, ktorý sa ukázal v mnohých JOJ-kárskych projektoch, ako Odsúdené, Panelák či Mafstory.

,,Veru, žije. V inom svete, bohužiaľ. Je na drogách a má tak 50 kíl aj s kolobežkou, na ktorej jazdí. Rozpráva sa sám so sebou a total od veci, žiaľ. Stretávam ho niekoľkokrát do týždňa. Smutný pohľad,“ prezradila jedna z členiek diskusie a nebola sama, ktorá si všimla, aký je Luky vychudnutý.

,,Dostal sa zas do toho vďaka lekárovi. Keď cvičil, tak ho začal bolieť chrbát a lekár mu predpísal lieky, kde bola látka, ktorú nesmel a padol do toho. On by nemal užívať žiadne lieky od bolesti, kde sú opiáty. Vyzerá strašne. 45 kíl má asi a vyzerá ako živá mŕtvola. Dosť často ho vidím, ako si ide krížom so slúchadlami cez štvorprúdovku,“ tvrdila ďalšia. Niekdajšia hviezda sa má podľa istej dámy pohybovať medzi ľuďmi bez domova.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Teraz je z neho troska. Ešte asi horšia ako bol. Vyzerá otrasne. Pohybuje sa Ružinov, Vrakuňa. Čistá chodiaca smrtka… s bezdomovcami niekde spáva,“ uviedla v komentároch neznáma.

Pred dvomi rokmi sa na YouTube objavilo video, kde ľudia neznámeho potetovaného mladíka pod vplyvom drog označovali taktiež za Hoffmanna –  video nájdete TU.

Zdroj: Facebook – Ženy si radia | Foto: joj.sk