Slovenskom aktuálne rezonuje telenovela s názvom Skrytá vášeň. Tisíce fanúšikov si ju pripomenulo najmä vďaka nečakanej návšteve. Do nášho hlavného mesta totiž zavítal jeden z hlavných hercov, a teda Juan Reyes, vlastným menom Mario Cimerro.

Juan však nie je jediný, kto sa vryl do pamatí divákov. Výraznou postavičkou bola aj ostrá „mrcha“ Dinora Rosalesová so svojou typickou nenávisťou v očiach. Čo sa s ňou stalo po skončení seriálu a ako sa zmenila po rokoch?

Bojuje aj v reálnom živote

Seriálová Dinora, alebo herečka s vlastným menom Lorena Meritano, si prešla skutočným peklom. V súkromnom živote musela zabojovať zo všetkých síl proti zákernej chorobe, ktorá ju pripravila o prsia i vaječníky. Takáto rana zasiahne každú ženu, to však Lorena netušila, čo ju ešte čaká.

Po fyzicky, ale aj psychicky náročnom zákroku prišlo ďalšie sklamanie. Rozvod! Lorenin manžel sa napriek jej zdravotnému stavu rozhodol ukončiť niekoľkoročné manželstvo. Postupom času sa však všetky rany zahojili a herečku dnes obdivuje množstvo žien (predovšetkým z Argentíny). Dokonca je z nej poriadna kočka, čo poviete?

Foto: Instagram