Spevácka súťaž SuperStar už vyniesla do výšin nejedného mladého umelca. V roku 2011 sa v známom česko-slovenskom spracovaní ocitol aj kontroverzný mladík, ktorého bolo nemožné prehliadnuť. Chrapľavý hlas, exotický vzhľad a láska k hudbe aj životnému štýlu Boba Marleyho dostali dovtedy neznámeho Michala Šepsa až do finále.

Sympatický pohoďák napokon skončil na tretej priečke. Prevalcovala ho totiž silná dvojica Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec, ktorý sa nakoniec aj tešil z celkového víťazstva. Michal túžil po pokojnom živote niekde na Jamajke a tomuto štýlu chcel prispôsobiť i svoju hudobnú tvorbu. Veľká hviezda sa však z neho nestala.

michal seps

Po siedmich rokoch by ste vtedajšieho idola mladých teenageriek už na ulici zrejme nespoznali – štíhly spevák po čase vyráža dych neuveriteľnou premenou, pričom z jeho príťažlivého vzhľadu ostali len malé stopy.

Bývalý superstarista pribral pekných pár kíl a po vzore svojho idola Boba Marleyho si tiež nechal spraviť dredy. Nechýba mu ani poriadne zarastená briadka a láska k ľahkým drogám, ktorou sa netajil ani počas účinkovania v súťaži. Tak milé dámy, ako sa vám Michal Šeps páči?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

michal seps

Foto: Instagram/michal.m.seps, Facebook/Superstar-MichalSeps