Do finále SuperStar to síce nedotiahol, no pozná ho celé Československo. Pod popularitou Lacka Angyala sa podpísala najmä jeho chytľavá pesnička Pošta, ktorou očaril celú porutu, a smutný osud. Mladík z Komárna sa však teraz po dlhšej odmlke opäť hlási o slovo!

Čo sa týka hudby, tej sa aktuálne bývalý finalista SuperStar veľmi nevenuje. Dokonca sa rozhodol nesplniť si ani svoj sen zúčastniť sa šou Hlas Československa, kde by porota hodnotila len jeho hlas a nie príbeh. Za všetko môže skutočnosť, že sa Lacko nachádza v maturitnom ročníku a chce sa tak venovať najmä škole.

Lacko Angyal

Z Lacka televízna hviezda

Školskú rutinu sa ale usmievavý chlapec rozhodol spríjemniť niečím naozaj poriadne šokujúcim. Objaví sa totiž ako postava v obľúbenom jojkárskom programe Súdna sieň, kde si vraj zahrá 15-ročného Riacharda svedčiaceho za matku, ktorá nemá peniaze, pričom sa stále hašterí s otcom.

Lacko o svojej hereckej úlohe informoval aj na Instagrame, kde fanúšikov pozýva k sledovaniu spomínaného programu. Ak vás zaujíma, kedy si budete môcť pozrieť časť so SuperStaristom, podľa spevákovho avízka by to malo byť už zajtra. Lacko, tešíme sa na tvoj výkon!

Lacko Angyal

Zdroj: Instagram, Pluska.sk | Foto: YouTube, Instagram