V 90-tych rokoch minulého storočia snáď na Slovensku neexistoval teenager, ktorý by si nefičal na hitoch od originálneho hudobného zoskupenia s názvom MC Erik a Barbara. Od rozpadu legendárneho dua už ale uplynuli dlhé roky a každý z dvojice kráča životom vlastnou cestou. Jeden z členov niekdajšej kapely sa dokonca so svetom podelil o krásnu správu.

Spevácke duo v zložení Barbara Haščáková a Erik Aresta kedysi valcovalo naše hitparády a jeho tanečné piesne spoľahlivo zapĺňali diskotékové parkety. Speváci sa ale nakoniec rozhádali a o úspechy vo svete šoubiznisu sa začali pokúšať oddelene.

MC Erik a Barbara

Po rokoch známi hudobníci žijú diametrálne odlišné životy – kým okolo Barbary a jej amerického manžela sa neustále vynárajú čoraz šokujúcejšie a desivejšie tajomstvá, 47-ročný Erik Aresta si užíva šťastie ako z rozprávky. Po nedávnom sobáši s 26-ročnou DJ-kou Veronikou sa manželia spoločne odhodlali na to najkrajšie poslanie.

Niekdajší hudobný idol pre Nový čas potvrdil najradostnejšiu správu o očakávaní prvého potomka. „Manželka sa nateraz lúči s hraním, ale iba dočasne, keďže čakáme bábätko. Je v šiestom mesiaci. A ja som, samozrejme, najšťastnejší chlap na svete,“ pochválil sa budúci otecko, dodávajúc, že už má naštudované množstvo literatúry, ktorá by mu v blízkej budúcnosti mohla byť pri dieťatku veľmi nápomocná. Sympatickému páriku gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Erik Aresta s manželkou Veronikou

Erik Aresta manželka

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/MC Erika a Barbara, Erik Aresta