Máme za sebou tretiu adventnú nedeľu, ktorá nám dáva najavo blížiaci sa Štedrý deň. Práve počas najkrajších sviatkov v roku budeme celkom iste zo všetkých strán zavalení vianočnými piesňami, koledami či kultovými filmami a rozprávkami. Nastal preto ten správny čas pripomenúť si jedno z najčarovnejších vianočných diel, ktorým je bezpochyby legendárna Kučeravá Sue.

Roztomilé a sebavedomé dievčatko, ktoré sa spolu s otcom prebíjalo životom na ulici, si kedysi získalo srdcia miliónov divákov. Hoci tento film údajne nevyhovoval prísnym kritériám filmových kritikov, napriek tomu si ľudia jedinečný šarm drzého dievčatka doslova zamilovali.

kučerava sue

Od uvedenia kultového spracovania nezabudnuteľného príbehu o otcovi a dcérke ubehlo neuveriteľných 27 rokov. Hlavná hrdinka Alisan Porter, ktorá sa navždy zapísala do pamätí ľudí po celom svete ako sympatická slečna s bohatou hrivou, má dnes 37 rokov. Je však možné, že na ulici by ste ju teraz ani nespoznali, pretože po nezabudnuteľných vlnkách už neostalo ani stopy.

Napriek tomu z nádejnej herečky vyrástla atraktívna dáma, ktorá sa napokon vydala na spevácku dráhu. Z dvojnásobnej mamičky sa tak stala úspešná americká hudobníčka, pričom pred pár rokmi si získala aj srdcia slávnych porotcov v populárnej súťaži The Voice.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

alisan porter

Zdroj: Instagram/AlisanPorter | Foto: Instagram/AlisanPorter, Iam_alisanporter