Detský herec Marcel Chlpík sa pred dekádou blysol v markizáckom seriáli Chlapi neplačú, ktorý dostal do popredia aj obľúbenú herečku Dominiku Kavaschovú. Od jeho natáčania ubehlo veľa času a z televízneho Paľka Hronského vyrástol talentovaný teenager.

Hviezda Marcela Chlpíka vystrelila už v rannom detstve, kedy sa ako 7-ročný zaradil medzi hlavných hrdinov romantického seriálu Chlapi neplačú. Neskôr sa diváci v relácii Reflex dozvedeli, že sympatický školák prežil ťažké detstvo, kedy spolu s mamou takmer skončili na ulici.

marcel chlpik

Jeho rozhodnutie venovať sa herectvu vtedy dvojčlennej rodinke pomohlo, no malý televízny hrdina sa postupom času začal z obrazoviek akosi vytrácať. Marcel sa vrátil pred kamery tri roky dozadu ako súčasť Rodinných prípadov a v roku 2021 bol verejným kastingom vybratý do seriálu RTVS s názvom Mami, kúp mi psa.

Je priam k neuvereniu, že malý seriálový syn Dominiky Kavaschovej sa za desať rokov skoro vôbec nezmenil a zdá sa, akoby ani nezostarol. Hoci Marcelko viditeľne vyspel, jeho črty zostávajú takmer nezmenené a v 16-tich rokoch sa od svojej predošlej podoby líši len dlhším účesom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/RTVSofficial | Foto: YouTube/RTVSofficial, Instagram/Tvmarkizaofficial, voyo.sk, marcel_chlpik_official