Nosíte už desať rokov stále tú istú farbu vlasov? Chcete zmenu, len neviete akú? Čo by sa vám hodilo, prípadne čo je momentálne trendy? My vám poradíme, čo treba toto leto urobiť s vašimi vlasmi.

 

Balayage

Ombre je stará klasika, ktorá vyzerá na vlasoch dobre. Samozrejme pod podmienkou, že ho kaderníčka vie urobiť. Ak by ombre niekto nepoznal, tak len pre krátke vysvetlenie. Vaše končeky vlasov sú o pár odtieňov bledšie ako vaše korienky. Samozrejme dôležitý je prechod, aby ste nemali polovicu hlavy tmavú a polovicu blonďavú. Podstatné je vlasy dobre vytieňovať. Balayage je upgradované ombre. Rozdiel je v tom, že vaše vlasy vyzerajú ako „zaliate slnkom“. Ak chcete experimentovať, pokojne sa vlasy môžu vytiahnuť až do siva. Vyzerá to elegantne a chic. Na leto je to pre vaše vlasy ideálna voľba.

Farebné kolorky

123121

Nebojte sa farieb. Ak chcete skúsiť úplný úlet a vaša práca vám to dovolí, zafarbite si hlavu výraznou farbou. Napríklad smaragdovo zelenou alebo kobaltovou modrou. Trendy je stále ružová či oranžová a fialová. Ak máte na hlave „číro“ alebo inú šticu, na týchto účesoch sa to bude perfektne vynímať, prípadne si nechajte týmito farbami natrieť len vaše končeky. Na slnku budú krásne svietiť. Jedna rada na záver. Ak chcete podrobiť svoje vlasy novým trendom, tak len u kaderníčky, ktorú máte vyskúšaná a viete, že to nepokazí. V opačnom prípade by to nemuselo dopadnúť podľa vašich predstáv. Sú to módne výstrelky, ktoré si vyžadujú šikovné ručičky.

Foto: Pinterest