Prešlo len pár dní, odkedy sa prevalila horúca novinka o zásnubách jedného z najsledovanejších párov v našom šoubiznise. Jasmina Alagič povedala svoje „ÁNO“ milujúcemu partnerovi Patrikovi Vrbovskému len 9 mesiacov od začiatku vzťahu. Včera dokonca známa kráska prekvapila fanúšikov poriadne úprimným vyznaním!

To, že je táto dvojica do seba zamilovaná až po uši, vidí snáď celé Slovensko. Jasmina a Rytmus sa pravidelne vystavujú na obdiv množstvu fanúšikov na sociálnych sieťach, pričom nechýbajú ani krásne vyznania lásky a nádherné spoločné fotografie. Tentokrát sa však moderátorka rozhodla vyjadriť emócie v poriadne dlhom a otvorenom odkaze, ktorý určila nielen budúcemu ženíchovi, ale najmä ľuďom.

jasmina alagic

„Dnes je to týždeň, čo som odpovedala na tú najkrajšiu otázku. V sekunde, bez váhania, najprirodzenejšie ako to len tí, ktorí sa v živote nájdu, majú. S obrovskou láskou a hrdosťou na takého muža, akým si Ty, ti v náš veľký deň sľúbim byť Tvojou ženou do konca života,“ začala atraktívna Balkánka adresujúc slová plné lásky raperovi. Ďalej písala o tom, aká je vďačná a šťastná, že má po svojom boku tak skvelého partnera.

jasmina rytmus

Neskôr sa prihovorila fanúšikom, ktorí usmievavú moderátorku doslova milujú. „Žiaden ďalší život sa nekoná, žiaden deň nebude rovnaký dvakrát, a preto môj každý jeden okamih musí byť krásny,“ pokračovala Alagič v prekvapivo otvorenej verejnej spovedi. „Jediné, čo je naozaj dôležité, je nájsť v živote to, toho, tú.. čo Ťa robí skutočne šťastným človekom. Nič iné nie je dôležité. Iba Tvoje šťastie, pretože iba vtedy ho môžeš šíriť ďalej,“ vyjadrila sa v závere milého príspevku, ktorý doťukla týmito slovami: „Milujem Ťa @rytmusking. Mám Vás rada a ďakujem, že sa vám môžem zdôveriť.“

              Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                   ho >>>TU<<<

jasmina rytmus

Zdroj/Foto: Instagram/JasminaAlagic