Pred pár dňami sa na internete objavil príspevok okamžite vyvolávajúci búrlivú diskusiu. Istá kaderníčka z Galanty sa v ňom sťažovala na zákazníčku, ktorej správanie jej takmer vyrazilo dych. Neznáma slečna si totiž v salóne objednala procedúry za obrovskú sumu, pričom sa napokon zachovala absolútne nečakane.

Nahnevaná vlasová stylistka sa prostredníctvom sociálnej siete zdôverila so zážitkom, na ktorý zrejme tak skoro nezabudne. Po tom, ako pri vopred dohodnutej klientke strávila neuveriteľných 6 hodín, sa dočkala obrovského prekvapenia – za svoju prácu neuvidela ani jediný cent! Žena zo Serede sa údajne vyhovorila na to, že si potrebuje len odbehnúť do auta po peňaženku, ktorú si tam zabudla.

vlasy

Namiesto zaplatenia účtu však drzá zákazníčka zbabelo utiekla. Kaderníčka tak zažila poriadny šok, nakoľko za celú náročnú procedúru mala zinkasovať až 550 eur. Kvôli tomuto účesu totiž musela zohnať nové vlasy na predĺženie, pričom jej ich zároveň aj odfarbila, umyla, vyžehlila či pretónovala odtieň. Najbizarnejší na celom incidente bol fakt, že obidve ženy sa vraj navzájom poznali. Sklamaná kaderníčka sa o svoje pocity podelila aj s fanúšikmi na sociálnej sieti.

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                     ho >>>TU<<<

vlasy

Zdroj: Facebook/Verdahairstyle&beauty | Foto: pixabay.com, depositphotos.com, Facebook