Farmári sa konečne dočkali. Do drsnej reality šou pribudlo nové pravidlo, v rámci ktorého si môžu hráči konečne dopriať to, po čom ich hladné žalúdky túžia už niekoľko týždňov. Každý z nich totiž obdržal zlaté tehličky, za ktoré si následne mohol na trhu zakúpiť potraviny, šaty či dokonca alkohol.

Zatiaľ čo si ostatní brúsili zuby na flaše plné zlatého moku či sladké pochutiny, Ibrahima zaujali práve voňavé a čerstvé špekačky. Malo to však jeden háčik – Maiga kvôli svojmu vierovyznaniu nemôže konzumovať bravčové mäso, a tak sa prítomných predavačiek spýtal hneď niekoľkokrát na ich zloženie.

Hladný farmár dostal na otázku zvláštnu odpoveď. Podľa starších dám bolo v daných špekačkách teľacie mäso, čo následne vyvrátil súťažiaci Milan. „Kúpil akože telacie špekačky a pritom boli bravčové,“ potvrdil neskôr Vysokai, zatiaľ čo sa známy herec a spevák trápil nad kúpou. „Modlím sa, aby to nebola bravčovina,“ neskrýval rozpaky, keďže nechcel pre kúsok mäsa zavrhnúť svoju vieru, ktorá mu to prísne zakazuje.

Toto klamstvo pobavilo aj ďalšiu súťažiacu Renátu, ktorá na margo tohto obchodu prezradila niečo, čo veriaceho herca zrejme nepoteší. „Veľakrát to tak bolo, že sa robilo jedlo na masti a sme mu povedali, že na oleji,“ predniesla s úsmevom poza Maigov chrbát, čo mnohých televíznych divákov pobúrilo.

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, Facebook/Farma