Hrôza! To si povedal zrejme každý po zhliadnutí videa, ktoré behom pár dní obletelo celý svet. Na zázname môžeme vidieť matku s dieťaťom prosiacim o pomoc – reakcia neznámej ženy šokovala každého s čo i len kúskom empatie.

Nie, určite nie je ľahké byť rodičom. 24 hodín denne a 7 dní v týždni venovať všetok čas výchove a pozornosti tomu malému klbku šťastia vie byť poriadne vyčerpávajúce. Avšak video, ktoré sa podarilo zachytiť neznámej žene v čakárni, priam vyráža dych.

Malé dievčatko sa snaží upútať pozornosť matky hrajúcej sa na telefóne. So smútkom v hlase jej hovorí, že jej je zima, napriek tomu sa jej mama naďalej venuje svojmu smartfónu. Spätná reakcia na zúfalý žiaľ malej dcérky prichádza až po dlhej chvíle, pričom ju s hnevom vytiahne späť na stoličku bez akéhokoľvek náznaku komunikácie. To už dievčatko nevydrží a prepadne hlbokému plaču.

Toto video sa stalo prudko rozoberaným predovšetkým na sociálnej sieti Facebook, kde sa spustila vlna nahnevaných reakcií smerujúcich na adresu matky upierajúcej pozornosť mobilnému telefónu. Čo si o tom myslíte vy? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

 

Zdroj: Facebook l Video: Streamable.com