Slovenský šoubiznis žil tento víkend slávnostnou udalosťou v poradí už 19. ročníka odovzdávania cien Osobnosť televíznej obrazovky. Zatiaľ čo v niektorých kategóriách kraľovali dlhoročné stálice, v „Seriál roka“ sa ocitla absolútna novinka – markizácka rodinná snímka Oteckovia sa tešila hneď z niekoľkých ocenení.

Oteckovia anketu OTO totálne prevalcovali – obľúbené hviezdy sa tešili nielen z úspechu celého seriálu, ale i z ocenenia vynikajúcej hereckej dvojice v zložení Zuzana Mauréry a Vlado Kobielsky. Seriáloví manželia tak dokázali, že aj po rokoch pôsobenia v televízii majú divákom stále čo ponúknuť.

oteckovia

Obrovskú radosť z prevzatia vzácnej sošky mali najmä mladí herci. Tí si svoj debutový nástup na pódium naplno užili, pričom ani v zákulisí neskrývali nefalšované nadšenie z hviezdneho zážitku. ,,Bola to veľká česť, ja som sa z toho tešila,“ opísala prvotné emócie rozkošná plavovláska Izabelka Gavorníková.

Veľká vďaka patrila nielen Dade Duditšovej, ktorá má na starosti práve detských umelcov, ale i celému kolektívu milovaných Oteckov. Silné emócie lomcovali aj hlavnými dospeláckymi postavami – tí sa doslova predbiehali v tom, kto z nich je v mene celého seriálu vďačnejší a šťastnejší. Reakcie slávnych hrdinov bezprostredne po udelení ocenenia si môžete pozrieť v priloženom videu nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Oteckovia

Rozhovor s hercami v zákulisí OTO

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Oteckovia