Populárny rodinný seriál Oteckovia sa teší obrovskej obľube. Možno ani samotní tvorcovia úspešného projektu spočiatku vôbec netušili, aký ošiaľ dokážu vyvolať štyria fešní herci v komických rodičovských úlohách. V týchto dňoch zavítali obľúbení protagonisti medzi svojich fanúšikov. A ako toto stretnutie dopadlo?

Ihneď po tom, ako Oteckovia ohlásili zahájenie autogramiád v niekoľkých slovenských mestách, strhla sa medzi ľuďmi hotová lavína. Nielen detskí diváci, ale aj dospeláci doslova hltajú príbehy štyroch mladých mužov, ktorí sa s každodennými rodičovskými starosťami musia popasovať každý po svojom. Nedávno sme sa dokonca dozvedeli skvelú správu o tom, že milovaný markizácky seriál už dostal aj knižnú podobu.

oteckoviaAutogramiáda

Po krste jednej z najočakávanejších kníh tohto roka prišli na rad ohlásené autogramiády. Hlavní hrdinovia sa teda vybrali na cestu po celej krajine, aby svojich verných fanúšikov potešili vlastnoručnými podpismi. Avšak to, čo sa odohráva na samotných autogramiádach, by očakával zrejme málokto.

Diváci sú doslova vo vytržení a na obľúbené postavy sú schopní čakať v rade aj celé hodiny. Nákupné centrá po Slovensku sa tak napĺňajú tisíckami nadšených fanúšikov držiacich v rukách najnovšie knižné dielo. „Teda také šialenstvo ako pri autogramiáde Oteckov som v Lučenci ešte nezažila!“ napísala prekvapená diváčka na margo včerajšej akcie v Lučenci. Zdá sa, že seriálová aj knižná podoba markizáckych Oteckov aktuálne trhá všetky rekordy!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete      ho >>>TU<<<

oteckovia

Zdroj: Facebook/Oteckovia | Foto: Instagram/Filip_tumaa, Oteckovia