V rámci oživenia deja sa z času na čas objavia v obľúbených seriáloch aj známe celebrity. Život milovaných oteckov tak v poslednej časti spríjemnil hokejista Marián Hossa. Z jeho prítomnosti sa však tešila aj Tamara či deti v škôlke.

Najznámejší oteckovia Slovenska majú za sebou veľký deň – stretli sa s našou športovou legendou. Keďže všetci štyria sú veľkými fanúšikmi hokeja, posedenie s Mariánom Hossom bolo pre nich obrovským zážitkom, pri ktorom neskrývali radosť a nadšenie.

Oteckovia Marián Hossa stvárnil v seriáli Oteckovia ďalšieho tatka. K Alexovi, Marekovi, Vladovi a Tomášovi ho ale priviedla nepríjemná skutočnosť. Po tom, ako sa stratil malý Mareček, sa ho jeho otec spolu s kamošom Alexom rozhodli ísť hľadať. Avšak príťažlivý právnik ukradol dieťa známemu hokejistovi v domnení, že ide práve o Marečka.

Oteckovia

Ako to celé dopadlo? To si môžete pozrieť vo videu, môžeme vám ale prezradiť, že išlo o naozaj veľmi milé stretnutie. Mimochodom, Marián navštívil aj detičky v škôlke, ktoré boli z neho úplne paf.

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Facebook