Aj vy ste sa zbláznili do seriálu Oteckovia a pravidelne každý deň sledujete nové príbehy Alexa, Tomáša, Vlada a Mareka? Osudy týchto štyroch príťažlivých oteckov pobláznili tisícky divákov a seriál sa stal jednoznačným lídrom na trhu. Fanúšikov, a predovšetkým fanúšičky, však sklameme. Televízia Markíza totiž oznámila dátum odvysielania poslednej časti.

Televízie v najbližších dňoch či týždňoch prechádzajú do tzv. letného režimu, kedy sa končia premiéry seriálov a programov a na obrazovkách sa budú objavovať len reprízy už odvysielaných častí. Azda najväčšie sklamanie prináša koniec prvej série najúspešnejšieho seriálu Oteckovia, ktorého posledná časť bude odvysielaná už vo štvrtok 7. júna v obvyklom vysielacom čase.

Diváci tak budú musieť pár mesiacov vydržať bez napínavých príbehov o štyroch sympaťákoch. Našťastie, v týchto dňoch už prebieha natáčanie druhej série, takže pevne veríme, že na jeseň sa vrátia na obrazovky v plnej paráde. Zatiaľ ich vo večernom vysielaní nahradia Rodinné prípady, pričom sa budú striedať nové časti s tými starými.

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: Facebook