Fanúšikov rodinného denného seriálu čakalo poriadne trpké prekvapenie. Ako sme vás len nedávno informovali, najobľúbenejší projekt modro-žltej televízie ohlásil ukončenie druhej série príbehov sympatických Oteckov, pričom nad ich pokračovaním zatiaľ visí obrovský otáznik.

Diváci po prepuknutí tejto správy zostali v poriadnom šoku. Na sociálnych sieťach pribúda množstvo negatívnych ohlasov, pričom si sklamaní priaznivci želajú návrat úspešného seriálu alebo aspoň v rovnakom vysielacom čase jeho adekvátnu náhradu.

Podľa najnovších informácií a televízneho programu sa už našiel projekt, ktorý ostro sledovaných Oteckov vystrieda. Od pondelka tak v čase o 17:55 hod. môžete očakávať ďalšie časti Rodinných prípadov, čo zrejme nečakal nikto vzhľadom na ich umiestnenie vo vysielaní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rodinné prípady sa tak budú vysielať v extréme až 6-krát do dňa. Po prvýkrát o 1:30 hod, následne o 3:55 hod, 9:45 hod, 16:00 hod, 17:55 hod a najneskôr o 22:35hod. Čo si o tejto zmene myslíte vy? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj/Foto: TV Markíza, Facebook/Oteckovia