Greg Wickherstje je slobodný otec, ktorý vychováva svoju dcéru Izzy úplne sám. So synom by to mal ľahšie, no dievčatá sa chcú parádiť. Ako sám priznal, jeho princezná je preňho všetkým a urobil by pre ňu skutočne čokoľvek. Keď to bolo nevyhnutné, dievčatko sa rozhodol ostrihať, avšak dôležitejšie je to, prečo sa takto rozhodol. Jeho skutok vás dojme k slzám!

Malá Izzy je už vo veku, kedy chce mať rovnako pekné vlasy ako jej spolužiačky. Chudák Greg bol rád, keď svoju princeznú učesal, nejaký drdol si nevedel ani len predstaviť. Neuveríte však, čo sa rozhodol pre svoju dcéru urobiť, za toto by si zaslúžil ocenenie!

Slobodný otecko si totiž zaplatil kadernícky kurz, na ktorom pilne trénoval účesy aj strihy, a to len kvôli tomu, aby aj on mohol urobiť jeho dievčatku krásne vlasy, po ktorých tak túžila. Počas kurzu sa toho veľa naučil a neskôr aj aplikoval v praxi. Greg sa napokon odhodlal svoju Izzy ostrihať a teraz jej na hlávke vytvára najúžasnejšie účesy, ktoré jej v škole závidí kopa spolužiačok. A my sa ani nečudujeme! :)

Zdroj: Facebook