Jedna z hlavných postáv seriálu Mama na prenájom prežíva už druhý deň veľký žiaľ. Kamila Heribanová v stredu ráno náhle prišla o svojho milovaného manžela Daniela. Rana v srdci je hlboká a hojiť sa bude len veľmi ťažko, čo určite ovplyvní aj herečkine aktivity.

Kamila Heribanová prežívala ešte donedávna šťastné obdobie. Po šesťročnej materskej dovolenke s dvomi synčekmi Martinkom a Viktorkom sa opäť vrátila do práce, a to rovno do denného seriálu. Atraktívna ryšavka dostala lukratívny flek v projekte Mama na prenájom, kde stvárňuje členku rodinného klanu Vernerovcov Beátu. Známej herečke sa však v stredu otočil život na ruby.

Bolesť, ktorá náhle prišla do Kamilkinho života, si nepraje naozaj nikto. Prvé dni po strate milovaného manžela Daniela Heribana sú určite najťažšie a práca zrejme ani neprichádza do úvahy. Mnohých fanúšikov tak určite zaujíma, aký postoj zaujala TV Markíza po nešťastnej udalosti. Bude sa ešte Beátka objavovať na pľaci?

„Seriálová postava Kamily Heribanovej v seriáli Mama na prenájom pokračuje v deji ďalej. Vzhľadom k smutnej udalosti, ktorá sa stala, pracovné povinnosti Kamily Heribanovej v maximálnej miere prispôsobíme jej potrebám,“ uviedla pre Šarm PR manažérka Markízy Andrea Macáková.