Už 2 roky svet sužuje nevyspytateľný vírus Covid-19. Mnohí ľudia veria, že práve vakcinácia obyvateľstva pomôže dostať veci do starých koľají, no je tu aj veľká skupina osôb, ktorá očkovanie odmieta. Veronika Cifrová Ostrihoňová tvrdí, že na nezaočkovanosť môžeme doplatiť všetci. 

Známa televízna moderátorka nie je typ, ktorý by v stresových situáciách nevedel zachovať chladnú hlavu. ,,Celkom som podľa mňa typ človeka, ktorého chcete mať po boku v kríze. Myslím, že viem v nekomforte celkovo pokojne reagovať a relatívne triezvo a rýchlo rozhodovať. Teraz ale mám pocit, že sa to mení. Začínam mať obavy. Nie o seba, ale o nás všetkých,“ napísala na sociálne siete populárna blondína.

Veronika si myslí, že prijatie vakcíny môže ochrániť nielen danú osobu, ale aj jej okolie. Preto neváha dať zaočkovať i svoju 2-ročnú dcéru Sáru.

,,Čakám úpenlivo, kedy povedia, že môžeme dať zaočkovať Sáru,“ priznala moderátorka, ktorá sa sledovateľom zdôverila, že škôlku, kde trávi čas jej ratolesť, kvôli koronavírusu už na čas zatvorili.

,,Ak sa bojíte očkovania – keďže nie som odborníčka, môžem ponúknuť len vlastné skúsenosti. Nemali sme žiadne vedľajšie účinky. Moja sestra sa dala zaočkovať tehotná, v 7. mesiaci, a malý Alex je najrozkošnejší manipulátor v hre,“ uvádza manželka nie menej známeho Sajfu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Veronika taktiež píše, že jej mama je detská neurologička. ,,Očkovanie odporúča. Neplatí jej za to fajzer, merck, rezort zdravotníctva ani šoroš. Ani nikomu z nás. Ak sa však nezaočkujeme, zaplatíme za to všetci,“ dodala na záver Ostrihoňová.

Foto/Zdroj: Instagram/veronikaostrihonova