Fanúšikovia farmárskych zaľúbencov Sáry Adamčíkovej a Erika Zahorjana sú od včera v strehu. Dvojica totiž na svojich sociálnych sieťach oznámila, že ich láske je koniec. A hoci sa podľa slov exafmárov zdalo, že sa rozišli v mieri a panuje medzi nimi priateľská atmosféra, všetko je už zrazu inak.

Ako prvý sa o slovo prihlásil Erik, ktorý na Instagrame zverejnil správu o tom, že sa na Nový rok, na silvestrovskej párty u ich farmárskeho kamoša Lukáša Stanislava, so Sárou rozišli. ,,Bolo to obojstranné rozhodnutie,“ napísal východniar vo svojom emotívnom príspevku.

Netrvalo dlho a svoj pohľad poskytla i mladučká fitnesska z Oravy. Tá zase o ukončení vzťahu s Erikom porozprávala vo videu, ktoré zverejnila na YouTube. Prekvapivo však priznala, že iniciátorkou rozchodu bola ona, nakoľko si vraj po Farme uvedomila, že chlapa nechce a radšej sa bude zameriavať na sebalásku. Na zázname z auta pôsobila veľmi pokojne a budila dojem, že s Erikom naozaj udržiavajú priateľské puto, čo možno bola v tej chvíli aj pravda. Keď si ju ale Prešovčan vypočul, ostať ticho nevydržal. Navyše si na Instagrame prečítal reakciu od neznámeho, ktorý tvrdí, že Sára Erika na chate podviedla s Lukyho kamarátom.

,,Neviem, kto sa rozišiel na Vianoce, snáď si ma na silvestrovskú chatu nevolala len kvôli followerom a videjkám? Na Nový rok spíme spolu, na druhý deň Ťa už kláti druhý,“ šokoval prostoreký IT-čkár, ktorý po videu svojej expriateľky poriadne zmenil rétoriku. ,,Gratulujem a želám veľa šťastia a moje meno si do úst už neber,“ Erik odkázal Sáre, pričom má ísť o jeho posledné vyjadrenie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

erik a sara sa rozisli

Zdroj/Foto: Instagram/erikzahorjan_official, YouTube