Slovenským internetom aktuálne koluje video nahnevaného otecka, ktorý čakal so svojím 5-mesačným synčekom dve hodiny na pohotovosti. Jeho slová za dva dni od zverejnenia príspevku zdieľalo viac než 40 tisíc ľudí, pričom negatívne komentáre smerujúce k nášmu zdravotníctvu a politikom sa len tak hrnú. Svoju reakciu pridal aj tento odvážny muž!

,,Milí priatelia, zdieľajte toto video, ak vám záleží na tom, aby ste sa nestali tým, čo som sa stal dnes ja. Že dve hodiny tam s 5-mesačným dieťaťom čakáte, lebo je plno ľudí… Aby ste sa nestali obeťou tohto tu systému. Ďakujem a pozdravujem,“ napísal otecko Gabriel k svojmu videu po tom, čo ho lekári nechali čakať s malým plačúcim bábätkom dve hodiny na pohotovosti.

Ľudí príspevok slovenského otecka nesmierne nahneval a začali sa vo veľkom stavať na jeho stranu a vyjadrovať mu podporu. Jedným z nich je aj muž, ktorý sa taktiež rozhodol natočiť video, avšak o čosi ostrejšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Páni poslanci a poslankyne, ja by som vám chcel zagratulovať, lebo vy s nami je*ete jak Rosenberg, už keď bol vážne profesionál. Vy si idete zvyšovať nejako platy… ako za čo?,“ začal svoj odkaz mierený ľuďom sediacim v parlamente, pričom celý si ho môžete pozrieť v priloženom videu. Aj za tento názor sa postavilo množstvo Slovákov – za pár hodín ho zdieľalo viac ako 600 užívateľov Facebooku a my sa pridávame!

Zdroj/Foto: Facebook/Kardio Stres Enklava, Gabriel Elias