Zuzana Plačková ovplyvňuje mnohé Slovenky. Jednou z vecí, ktorými dokáže pravidelne inšpirovať, je jej šatník. Outfity sú často na jednotku a výberom oblečenia môže konkurovať aj ženám zo svetového šoubiznisu. Jej najnovší look sa však až s takým pochopením nestretol. 

Ex-playmate sa v týchto dňoch chystala na dovolenku a jej oblečenie na cestovanie bolo trošku odlišné od toho, čo nosí bežne. Zuzka zvolila šedú teplákovú súpravu značky Gucci, ktorá ju určite stála nemalú sumičku. Aj napriek tomu, že tepláky vidíme na celebritách bežne, jej look nezožal stopercentný úspech. „Za peniaze si štýl nekúpiš,“ komentuje jeden z followerov, ktorý zjavne naráža na to, že sa jedná síce o luxusnú značku, no drahé neznamená vždy aj štýlové. „Gucci, negucci, stále sú to tepláky,“ pridávajú sa iní. Okrem toho, súprava príliš zakrývala jej ženské krivky.

Ostatní si však Zuzanin štýl vychvaľujú a aj napriek nie veľmi lichotivým teplákom ju považujú za kráľovnú slovenskej módnej scény. Avšak, ako povedal sám veľký Lagerfeld: ,,Tepláky sú znakom porážky. Tepláky si kúpia iba tí, ktorí stratili kontrolu nad svojim životom.“ Samozrejme, pri cestovaní je dôležité pohodlie a kvôli tomu brunetka zrejme zvolila túto kombináciu. Páči sa vám Zuzkin cestovný outfit?

Zuzana v Gucci súpravičke

Foto: Instagram