Kontroverzná televízna zoznamka je v plnom prúde a diváci každý týždeň s napätím čakajú na piatkový večer, aby sa dozvedeli, ako sa vyvíjajú vzťahy párov v šou Svadba na prvý pohľad. Avšak všetkých zrejme najviac zaujíma, či dvojice spolu ostali aj po poslednej klapke.

V štvrtkovom Teleráne privítali moderátori vzťahovú matchmakerku Dianu Fabiánovú a producenta Svadby na prvý pohľad Petra Núñeza. Štvorica, samozrejme, konverzovala o pikoškách ohľadom obľúbenej televíznej šou, v rámci čoho Kvetku Horváthovú zaujímali štatistiky.

,,Ako to vyzerá celosvetovo, poznáme nejaké štatistiky? Alebo vieš, Peter, že ako to vyzerá aj v zahraničí, či proste tie páry, ktoré sa zobrali v tejto šou, potom aj pozostávali spolu?“ opýtala sa moderátorka. Producent síce prikývol, že áno, no priznal, že konkrétne údaje nepozná. Zato Diana je v tejto oblasti o čosi informovanejšia. ,,30 percent zostali spolu, čo je ale celkom vysoké číslo,“ uviedla v rozhovore.

V tej chvíli sa však stalo niečo nečakané – jej kolega sa prihlásil a prezradil to, čo zrejme malo ostať ešte ukryté pod rúškom tajomstva. ,,My to v tejto sérii prekročíme,“ Núñez šokoval moderátorov a divákov. ,,My to môžeme hovoriť?“ obrátila sa naňho vzťahová expertka. ,,Nech ľudia rozmýšľajú, kto áno a kto nie,“ fanúšikom svadobného projektu dal producent chrobáka do hlavy, pričom jednou dvojicou by mohli byť Diana a Michal – viac sa ale dozviete v tomto článku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno, Instagram/tvmarkizaofficial