V drsnej reality šou konečne svitá na lepšie časy. Ako sme vás skôr informovali, Farma prechádza treťou, záverečnou fázou, v rámci ktorej prišli na pretras nové pravidlá a lepšie životné podmienky. Takýto prevrat však nezostal bez povšimnutia, a tak sa hráči mohli tešiť na poriadne bujarú oslavu.

Množstvo jedla a víno tieklo potokom. Aj tak by sa dal opísať farmársky bašaveľ s poriadne dramatickým koncom pripomínajúcim menšiu grotesku. Zvýšené množstvo alkoholu v krvi však nieuniesla prítomná kráska, pričom sa jednalo o jednu z najväčších autorít na statku – samotnú moderátorku Evelyn.

Eva sa v priestoroch natáčania postarala o poriadnu drámu

Zasahovať museli tí najpovolanejší

Evelyn sa počas osláv zlatého prevratu dostala do momentu, kedy vypila viac, než bolo únosné. O túto pikošku sa neskôr podelila so svojimi fanúšikmi, aby ich pripravila na to, čo možno uvidia na televíznych obrazovkách.

Po niekoľkých pohárikoch vína sa totiž sympatická moderátorka skrúcala v náručí hospodára Martina, čo by vôbec nebol problém. Ten nastal až v momente, kedy sa podgurážená Eva rozhodla utiecť zo schátraného statku, odkiaľ si to namierila priamo do „back stageu“. Pýtate sa, čo tam robila? Vtipnú komičku zrejme prilákala vôňa šišiek, pretože s jednou v ruke ju po menšom pátraní našli rovno „in flagranti“.

Moderátorka to prehnala s alkoholom, následne utiekla

Evelyn prehovorila o najväčšom trapase na Farme

 

Zdroj/Video: Streamable.com, Instagram/EvelynJeFrersh | Foto: TV Markíza, Instagram/Farma