Od 15. septembra 2016, kedy došlo k oficiálnemu odlúčeniu Angeliny Jolie (41) a Brada Pitta (52), sa herečka na verejnosti objavuje len sporadicky. Ako sa však zdá, po krachu manželstva potrebuje kráska duševnú oporu viac, ako nikdy pred tým.

Pred pár dňami sa na Instagrame objavila fotografia, na ktorej pózuje krásna Angelina so svojim bratom Jamesom Haven Voightom (43). Práve tento muž jej v posledných týždňoch poskytuje morálnu podporu, akú si kráska skutočne zaslúži. Podoba brata a sestry je pritom priam neuveriteľná! Utajiť súrodenecký vzťah by bolo prakticky nemožné, kedže sa podobajú ako vajce vajcu:)

James, rovnako ako jeho mladšia sestra, je hercom a producentom. Ich vzťahy s vlastným otcom Jonom Voithom boli vždy problematické. Pre Voightovu neveru, ktorá bola dôvodom rozpadu manželstva ich rodičov, sa obaja súrodenci otcovi odcudzili na mnoho rokov. Až po matkinej smrti, ktorá zomrela na rakovinu vaječníkov v roku 2007, sa najväčšie spory vyriešili a rodina je pre túto chvíľu uzmierená.

S otcom Jonom Voightom

Angelina spolu s bratom a otcom

Zdroj: Instagram, Wikipedia, filmovizia.blogspot.sk