Je tomu iba pár dní, čo celým Českom i Slovenskom otriasla zdrvujúca autonehoda dvoch mladých Češiek, ktoré prostredníctvom sociálnej siete Facebook zdieľali nebezpečnú jazdu smrti. Práve pri nej prišla o život 21-ročná vodička Nikola B., ktorá ignorovala dopravné predpisy a po ceste šla neprimeranou rýchlosťou. Tentokrát sa o príšernú nehodu postarala len 18-ročná dievčina, ktorá zabila svoju mladšiu sestru!

Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. Kým osemnásťročná Obdulia Sanchez požívala minulý piatok alkohol, ignorovala fakt, že v tento deň si ešte bude mať sadnúť za volant. Počas jazdy, kedy v aute viezla aj dve 14-ročné dievčatá, vysielala svoju zbesilú jazdu prostredníctvom livestreamu na Instagrame, v dôsledku čoho nezvládla riadenie a havarovala do poľa. Paradoxne, Obdulia viezla na zadnom sedadle svoju mladšiu, žiaľ, nepripútanú sestru Jacqueline, ktorú náraz vymrštil z auta, v dôsledku čoho zomrela.

Nepochopiteľná je však reakcia vodičky, ktorá namiesto prvej pomoci vlastnému súrodencovi naďalej natáčala video na Instagram, kde hovorí: ,,Zabila som si sestru. Viem, že pôjdem do väzenia. Rozumiem tomu, ale je mi to jedno. Je mi to ľúto zlatko.“

Katastrofálne video, ktoré NIE JE VHODNÉ PRE CITLIVÉ POVAHY, si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: nypost.com | Foto: YouTube