Život mladého dievčaťa sa navždy zmenil po tom, ako sa opilo so svojim veľmi dobrým kamarátom. Iba 21-ročná Angel Rogerson sa stala obeťou znásilnenia, keď sa jej kamarát, s ktorým večer popíjala, zmocnil priamo počas spánku. 

Keď sa Angel ráno prebudila, nič netušila, pretože kvôli alkoholu zaspala tak tvrdo, že ju neprebudilo ani ohavné znásilnenie, ktoré mal na svedomí jej kamarát. O tom, že sa v noci zrejme stalo čosi príšerné, jej napovedala iba veľká bolesť tam ,,dole“, čo následne potvrdilo aj vyšetrenie u lekára. Angel bola znásilnená.

Test dokázal, že čin, z ktorého bola znechutená a zúfalá, spáchal jej kamarát. Napriek tomu, že sa s tým nedokázala vyrovnať, o svojej bolesti prehovorila aj verejne. „Spala som naozaj tvrdo a neprebudila som sa. Keď mi lekár povedal, čo sa stalo, celá som sa vydrhla bielidlom. Nevedela som prestať plakať, pálilo to a štípalo, no cítila som sa špinavá,“ povedala Angel pre denník The Sun. Príšerný zážitok poznačil mladé dievča, ktoré sa bude báť do konca života, natrvalo.

Foto: Facebook | Zdroj: The Sun