Ten čas ale letí! Človek by ani neveril, že od rozchodu kedysi jedných z najkrajších zaľúbencov sveta už ubehli tri roky. Odvtedy boli pred pár dňami Angelina Jolie a Brad Pitt fotografmi prichytení pri spoločnom stretnutí vôbec po prvýkrát. Žeby hviezdy chceli obnoviť svoj vzťah? Musíme vás sklamať, pravda je niekde inde.

Prednedávnom sa na verejnosť prevalila informácia o tom, že Brad Pitt sa dal dokopy so svojou starou láskou Jennifer Aniston, s ktorou vraj dokonca čakajú bábätko. Avšak ako sa zdá, išlo len o fámu, keďže idol žien aktuálne prežíva nový románik s ďalšou hereckou kolegyňou Charlize Theron.

Brad Pitt

Do Bradovho života ale opäť vstúpila aj Angelinu Jolie, s ktorou vychovával 6 detí. A práve ich ratolesti boli zrejme dôvodom stretnutia, pri čom dvojicu vôbec po prvýkrát od odlúčenia zachytili paparazzi fotografi. V tomto prípade to však ani nemali ťažké, keďže herci sedeli pri okne.

Angelina Jolie Brad Pitt

Na základe záberov to vyzerá tak, že hviezdy diskutovali naozaj v divokom štýle, žiadne milé úsmevy tak na fotografiách nenájdete. O čom presne konverzovali ale známe nie je, isté je len to, že im robila spoločnosť aj tretia osoba, zrejme nejaký právnik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Angelina a Brad prichytení po troch rokoch od rozchodu

https://www.instagram.com/p/BtSoIzIl7n8/

Zdroj: newidea.com | Foto: hdnicewallpapers.com, gde-fon.com