V romantickej zoznamke Láska na chate skúsila šťastie i rozvedená Ružena, ktorá sa spočiatku zakukala do šarmantného Mareka. Avšak on jej sympatie neopätoval natoľko, aby ich vzťah rozvíjali aj mimo kamier. Druhý pokus ale vyšiel! 

Krátkovlasá blondínka strávila čas na rozprávkovom mieste s modrookým Braňom. Dvojica sa netají tým, že iskra preskočila takmer ihneď. ,,Ja som naňho dosť často myslela, už keď som ho videla v upútavke a keď som ho videla vo dverách, tak mne srdce poskočilo,“ nechala sa počuť pre portál Joj.sk Ruža.

Okrem toho, že účastníčka Lásky na chate priznala, ako veľmi sa jej urastený mladík páčil, prezradila i to, že si ho otestovala. ,,Ja som sa snažila jednu škriepku vyvolať, ale čakala som, že ako sa zachová, ale v pohode,“ uviedla v rozhovore pre zmienený zdroj mamička 10-ročnej dcérky. Jej charizmu a pôvab tentoraz fešák z televíznej relácie ocenil.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Triasol som sa, že kto tam bude. Ale klobúk dole. Mne, čo sa páči na žene, ten prvý outfit, takže totálne, a potom, keď sme sa spoznali a otvorila ústa, tak som vedel, že sme na tej istej vlne. Takže za mňa dobre,“ pochvaľuje si partnerku Braňo – ten odišiel zo šou s Ruženkou ako pár. Ako to dvojici pôjde v realite, ukáže čas.

Zdroj: joj.sk | Foto: Instagram/laskanachate_tvjoj