Selena Gomez za posledný rok neprežívala najšťastnejšie obdobie. Najskôr podstúpila transplantáciu obličky, ktorej darkyňou bola jej najlepšia kamarátka Francia Raisa, neskôr sa dozvedela, že si už naďalej nemôže plánovať spoločnú budúcnosť so svojím milovaným tisíckrát rozídeným expriateľom Justinom Bieberom, ktorý sa po mesačnom randení zasnúbil s modelkou Hailey Baldwin, a aby toho nebolo málo, prednedávnom sa o sebe dočítala, že je škaredá.

Škaredou nazval Selenu Gomez Stefano Gabbana, módný návrhár značky DOLCE & GABBANA Dolce. V júni zrejme nemal dobrý deň, a tak sa išiel vybúriť na Instagram, kde to schytala práve americká hviezdička. Pod jej fotkou totiž nechal koment  ,,She is so ugly,“ čo v preklade znamená – ona je tak škaredá. Každý má iné meradlo krásy, ale žeby si túto vetu zaslúžila zrovna Selena?

Bývalá priateľka Justina Biebera ale potrebu znižovať sa na jeho úroveň nemala, a tak ostal komentár z jej strany bez odozvy. Jediná, ktorá sa k celej tejto situácii vyjadrila, bola Selenina matka Mandy Teefey, keď magazínu People povedala, že takéto druhy pripomienok sú obe zvyknuté ignorovať. Pár mesiacov po neslávnom komente si však speváčka dokázala zo seba urobiť sama srandu. Ako? Jednoducho si zobrala vlasový klip v tvare písmen UGLY (v preklade škaredá), čím dokázala, že aspoň celú situáciu berie s humorom a nadhľadom.

Baby, tak čo poviete na tohto krásavca, ktorý o Selene prehlasuje, že je škareda? 😀

Zdroj: cosmopolitan.com | Foto: instagram.com, Twitter, wallpaper.wiki