Kým minulý rok ho ešte takmer nikto nepoznal, dnes patrí Oliver Oswald k najväčším lámačom tínedžerským srdiečok, za čo môže vďačiť úlohe Lukyho v mimoriadne úspešnom seriáli Oteckovia. Ten ho zrejme dostal aj k známej slovenskej speváčke.

Oliver hrá v seriáli Oteckovia milého a poslušného Lukyho, syna Vlada (Filip Tůma) a Lucie (Monika Hilmerová) Bielikovcov, ktorého na zlé chodníčky občas zlanári jeho priateľka Dorota (Zuzka Kraváriková). V reálnom živote sa ale okolo Oliho pohybuje aj jedna sympatická speváčka.

Nemáme však na mysli Sarah Cao, ktorá si so 17-ročným hercom zahrala milý pár vo videu k úžasnej skladbe od producenta Marka Danna Without You – dievčina doňho nahrala vokály. Reč je o mladej a drzej Aless Capparelli.

Rovnaký osud

V súčasnosti jedna z najvýraznejších ženských interpretiek na slovenskej hudobnej scéne zverejnila na svojom Instagrame záber práve s Oliverom, na ktorom sú obaja dochrámaní. Zatiaľ čo seriálová hviezdička pózuje so zlomenou rukou, u Aless si to odniesla noha, pričom obaja prišli k nešťastiu pri páde zo skústra. „Rada by som poukázala na Oliverovu zlomenú ruku z pádu zo skútra a na moju zlomenú nohu zo skútra. ??????? Čo myslíte? Zladili sme sa?“ okomentovala svoju snímku speváčka, ktorá by k fešáčikovi veru aj celkom pasovala, čo poviete? 🙂

Zdroj/Foto: Instagram