Známa americká herečka Demi Moore má síce už 55 rokov, ale ani to jej nebráni v tom, aby túžila po chrumkavých zajačikoch. Je o nej všeobecne známe, že má radšej mladších mužov, o čom svedčí aj dlhočízny zoznam jej expartnerov. Keď však zistíte, ktorého mladíka má na muške tento raz, istotne zostanete prekvapené, mohol by jej byť totiž synom!

Demi má jednoducho slabosť pre zajačikov, dôkazom je napríklad aj nevydarený vzťah so známym hollywoodskym hercom a lámačom ženských sŕdc Astonom Kutcherom, ktorý bol od nej mladší o 16 rokov. Po ich rozvode v roku 2013 sa v náručí herečky vystriedalo množstvo mužov v podobnej vekovej kategórií, akej bol i jej exmanžel.

Podľa denníka „RadarOnline“ si dnes tmavovláska robí zálusk na doposiaľ najmladšieho možného kandidáta na vzťah. Ide o známeho amerického speváka Nicka Jonasa, ktorý je od nej mladší o 30 rokov, a tomu už hovoríme extrémny vekový rozdiel, nemyslíte? :) Spevákova povesť však taktiež naznačuje, že má slabosť pre staršie ženy a sám je na svoj vek veľmi vyspelý. Randil so známou herečkou Kate Hudson a tiež s modelkou Deltou Godrem, ktoré boli od neho výrazne staršie, no vo vzťahu si výborne rozumeli. Podľa blízkeho zdroja táto dvojica už pár tvorí, no oficiálne to ani jeden z nich ešte nepotvrdil. No Demi, odpadli sme z teba! :)

Zdroj: Instagram, carsforgood.com