Ruskom v týchto dňoch otriasa hrozivá udalosť. 42-ročnú Olgu Ryadchikovu snúbenec prinútil vypiť koncentrovanú kyselinu, v dôsledku čoho zomrela v ukrutných bolestiach. 

Alexander Larin sa dopustil hrôzostrašného činu. 33-ročný muž prinútil svoju snúbenicu vypiť koncentrovanú kyselinu, a to pred zrakom jej malého syna Nikitu. Drobček sa tak musel prizerať tomu, ako jeho mame roztok rozleptáva ústa, hltan, pažerák, žalúdok a horné dýchacie cesty.

5-ročný Nikita bol vypovedať aj na súde, kde prezradil, že po tom, ako Alexander prinútil Olgu vypiť kyselinu, jej z úst vyprskla ako fontána. Následne sa vraj ako červík ležiac zvíjala na chodbe, kedy sa snažila zavolať si pomoc. Larin jej v tom ale zabránil. Po troch dňoch v neznesiteľných bolestiach tak napokon nevinná žena zomrela. „Mama sa mi pozrela do očí. Potom zatvorila oči a nikdy viac ich neotvorila,“ vyjadril sa na súde malý Nikita, o ktorého sa už stará Olgina mama.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Obvinený však tvrdil, že jeho snúbenica vypila roztok dobrovoľne, pričom sa jej údajne do tela dostalo 50 ml 70-percentnej kyseliny octovej. Súd napokon rozhodol, že si Alexander Larin za mrežami odpyká 19 rokov.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: depositphotos.com