Renáta Greschner patrí medzi účinkujúcich desiatej série vidieckej reality šou Farma, kde sa prebojovala takmer až do finále. A hoci trojnásobná mamička vytúženú finančnú odmenu nevyhrala, domov si odniesla niečo omnoho cennejšie – nových ľudí v jej živote.

Renáta po ukončení natáčania hry o 75 tisíc eur spravila rázny krok. Známa brunetka si totiž otvorila salón, kde poskytuje rôzne služby od masáží až po kozmetické úpravy, ako je napríklad pedikúra. To však nie je všetko – pracovitá ex-farmárka sa po odchode zo statku rozhodla zmeniť život premenou svojho tela, a tak sa vrhla do radikálneho chudnutia.

Zrejme práve zmena životného štýlu spojila Renátu so známym fešákom z rovnakej televízie, ktorému sa pred kamerami podarilo schudnúť neuveriteľných 81 kíl a v úbytku váhy dodnes pokračuje. Reč je práve o Rudolfovi Kučákovi z relácie s názvom Extrémne premeny.

Rudolf schudol v Extrémnych premenách 81 kg

O tom, že sa televízne tváre stretávajú aj v súkromí, sa farmárka rozhodla najnovšie prehovoriť pred davom fanúšikov, pričom ju tešil fakt, že jej Farma dala možnosť spoznať skvelých ľudí, akým je napríklad Rudolf. „Rudy je mojou motiváciou v opušťákoch,“ uviedla Greschner, čím potvrdila, že sa ich životy spojili práve v tej športovej sfére, hoci by im to spolu celkom pristalo! ?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Renáta Greschner, Facebook/Extrémne premeny, Farma, YouTube